2017

Nagrada za najboljšega igralca
Za vloge, odigrane v Živalskih novicah Primoža Suhodolčana, 28. Pikin festival, Velenje

Nagrada zlata pika za najboljšo predstavo
28. Pikin festival, Velenje


2016

Nagrada za najboljšo kostumografijo
1. festival Dnevi Jurislava Korenića, Sarajevo (Bosna in Hercegovina)

Za uprizoritev Kdo se boji Virginie Woolf? Edwarda Albeeja

Posebno priznanje za dosežke v filmski umetnosti
12. mednarodni filmski festivali AsterFest, Strumica (Makedonija)

Nagrada tantadruj za življenjsko delo

Nagrada tantadruj za igralsko stvaritev
Za vlogo Marije v Triu Gašperja Tiča

Nagrada tantadruj za gledališki dosežek

Žlahtni komedijant
25. festival Dnevi komedije, Celje
Za vlogo Hudiča v Pašjonu Iztoka Mlakarja (Gledališče Koper in SNG Nova Gorica)


2015

Žlahtni komedijant
24. festival Dnevi komedije, Celje
(Tudi) za vlogo Oberlajtnanta Lukaša v Švejku Colina Teevana (Gledališče Koper in Mestno gledališče ljubljansko)


2014

Nagrada za najboljšo predstavo
5. mednarodni festivali malih odrov, Kikinda (Srbija)


2013

Nagrada tantadruj za igralske stvaritve
Za vlogo Diane v Filumeni Marturano Eduarda De Filippa (Gledališče Koper in SNG Nova Gorica), Eve v Parole, parole Alda Nicolaja ter za vlogo Carmele v Ay, Carmela! Joséja Sanchisa Sinisterre (Gledališče Koper in Pozorište Atelje 212, Beograd)


2012

Velika nagrada festivala (Grand prix)
10. TIBA (Teatarska Internacionalna Beogradska Avantura) festival, Beograd (Srbija)

Nagrada tantadruj za igralske stvaritve
(Tudi) za vlogo Boga v Sljehrniku Iztoka Mlakarja (Gledališče Koper in SNG Nova Gorica)

Nagrada Prešernovega sklada
(Tudi) za dramski besedili Duohtar pod mus! in Sljehrnik ter za vlogi, odigrani v uprizoritvi teh dveh besedil (Gledališče Koper in SNG Nova Gorica)


2011

Nagrada zlata paličica za najboljšo moško vlogo
14. festival Zlata paličica, Ljubljana
Za vlogo Gašperja v Groznem Gašperju Tamare Matevc (Gledališče Koper in SNG Nova Gorica)

Nagrada zlata paličica za režijo
14. festival Zlata paličica, Ljubljana
(Tudi) za režijo Groznega Gašperja Tamare Matevc (Gledališče Koper in SNG Nova Gorica)

Nagrada za kolektivno igro v Podžigu Jeroena van den Berga
2. mednarodni festival malih odrov, Kikinda (Srbija)

Nagrada za estetsko oblikovanje predstave
2. mednarodni festival malih odrov, Kikinda (Srbija)

Žlahtna komedija po izboru občinstva
20. festival Dnevi komedije, Celje


2010

Kocjančičeva nagrada za ohranjanje jezikovnega izročila in jezika slovenske Istre (tudi) v uprizoritvah Gledališča Koper – v Krčmarici Mirandolini Carla Goldonija in v Gospe ministrici Branislava Nušića (Gledališče Koper in SNG Nova Gorica)

Žlahtna komedijantka
19. festival Dnevi komedije, Celje
Za vlogo Eugenie v Chicchignolu Ettoreja Petrolinija

Žlahtni režiser
19. festival Dnevi komedije, Celje
Za režijo Chicchignole Ettoreja Petrolinija

Žlahtna komedija
19. festival Dnevi komedije, Celje

Komedijant večera
19. festival Dnevi komedije, Celje
Za vlogo Egista v Chicchignolu Ettoreja Petrolinija


2009

Nagrada Sklada Staneta Severja
(Tudi) za vlogo Filatelista v uprizoritvi Znamke, nakar še Emilija Dušana Jovanovića

Nagrada za najboljšo festivalsko predstavo v celoti
13. festival Zlata paličica, Ljubljana

Žlahtna komedijantka
18. festival Dnevi komedije, Celje
Za vlogo Ane Živane Tavčar Simčič v Gospe ministrici Branislava Nušića (Gledališče Koper in SNG Nova Gorica)

Žlahtni režiser
18. festival Dnevi komedije, Celje
Za režijo Gospe ministrice Branislava Nušića (Gledališče Koper in SNG Nova Gorica)


2008

Nagrada za interpretacijo
7. festival Monodrama, Ptuj
Za vlogo Vojca Pujška v monodrami Za znoret Zorana Hočevarja

Nagrada satir za uprizoritev
5. Slovenski festival komornega gledališča SKUP, Ptuj

17. festival Dnevi komedije, Celje
Žlahtni komedijant za vlogo Sganarela v uprizoritvi Duohtar pod mus! Iztoka Mlakarja (Gledališče Koper in SNG Nova Gorica)

Žlahtna komedija po izboru občinstva
17. festival Dnevi komedije, Celje

Najvišja ocena občinstva
38. teden slovenske drame, Kranj


2007

Občinsko priznanje 15. maj
Za večletno ustvarjalno in aktivno delovanje na področju gledališke dejavnosti ter za prispevek k razvoju kulturnega življenja Kopra

Nagrada zlata paličica za kostumografijo
13. festival Zlata paličica, Ljubljana
Za Špansko princesko Nine Kokelj


2006

Priznanje ZDUS za igralske dosežke v letu 2005
(Tudi) za vlogo Ojdipusa v uprizoritvi Kralj Ojdipus Sofoklesa (Gledališče Koper in PG Kranj)


2005

Nagrada za glasbo
40. Borštnikovo srečanje, Maribor
Kralj Ojdipus Sofoklesa (Gledališče Koper in Prešernovo gledališče Kranj)

Nagrada za likovno podobo predstave
11. festival Zlata paličica, Ljubljana
Za uprizoritev Mavrična ribica, na pomoč! Marcusa Pfisterja, Katje Pegan in Vesne Marie Maher

Komedijant večera
14. festival Dnevi komedije, Celje
Za vlogo Simona v Mali prodajalni groze Howarda Ashmana in Alena Menkena


2004

Priznanje Mestne občine Koper za ponovno oživitev profesionalnega gledališkega dela na Obali

Nagrada za izjemen igralski dosežek
4. Slovenski festival komornega gledališča SKUP Ptuj
Za vlogo Johna Plunketta v Dublinski zgodbi Conorja McPhersona

Velika nagrada občinstva za najboljšo uprizoritev
4. Slovenski festival komornega gledališča SKUP Ptuj


2003

Žlahtna komedijantka
12. festival Dnevi komedije, Celje
(Tudi) za vlogo Mirandoline v Krčmarici Mirandolini Carla Goldonija